All for Joomla All for Webmasters

Hakkımızda

İzelmak Kurumsal

Yeni teknoloji

En yeni teknolojik makineler ile siz değerli müşterilerimize doğru ürünü uygun fiyata üretmekteyiz.

Yüksek Deirençli Araçlar

Üretmekte olduğumuz makinelerimizin tamamı uzun ömürlü ve yüksek dirençli ve kaliteli çeliklerden üretilmektedir.

Yeşil enerji

Ürünlerimizin tamamı kullanım alanlarına göre en düşük enerjiyi tüketerek siz değerli müşterilerimize destek sağlamaktadır.

Sıfır Kirlikik

Ürünlerimizin tamamı doğa ve çevre dostu olup, zararsız kimyasallardan üretilmektedir. 

Hikayemiz

1984 yılında dalgıç pompa imalatıyla faaliyetine başlayan kuruluşumuz 1998 yılında şirket statüsüne geçerek tarım ve hayvancılık sektörünün ihtiyaç duyduğu makine ve ekipman üretimini gerçekleştirmektedir.

Aydın ilimizde faaliyet göstermekte olup, uzun yıllardan beri yürütülen titiz çalışmalar sonucu konusunda entegre çözümler sunan bir kuruluştur. Özellikle hayvancılık konusunda ihtiyaç duyulan ekipmanların tamamına yakınını firmamız kendi bünyesinde üretmektedir. Ürettiği makine ve ekipmanların bir kısmını yurt dışına ihraç eden firmamız üretiminin tamamını kendi öz kaynakları ile gerçekleştirmektedir.

Misyon

Gelişen teknolojileri dahada geliştirip müşterilerimize işlerinde daha verimli olmalarında yardımcı olacak ürünler üretmek ve dünya pazarına açılmak.

Vizyon

Hayvancılık alanlarında kullanılmakta olan makinaların geleceğe dönük daha verimli ve kullanılışlı bir hale getire bilmek, İZELMAK makine olarak teknolojik alanlarda kendini Ar-Ge istasyonu sayesinde geliştirmekteyiz.

Hedef

İZELMAK, Dünya pazarına girmeyi hedef edinmiş, iş prensibini titizlikle yürüterek ve profesyonel kadrosu ile dünya pazarındaki yerini almak.

Temennimiz

Üretilen tüm ürünler bol yedek parça ve servis ağı ile desteklenmektedir. Tüm ülkemiz çapında gerek ürün satışı gerekse uzman montaj ekibiyle makine ne ekipman olarak anahtar teslimi çiftlik seçenekleri müşterilerimize sunulmaktadır. Bu nedenle işletmeniz için ihtiyaç duyulan makine ve ekipmanların temini için firmamız titizlikle çalışacaktır.

İş Birliğimizin Daha İleri Noktalara Taşımanın Temennisi ile, Siparişlerinizi Büyük Heyecan ile Bekliyoruz.

Sizleri Müşterilerimiz Arasında Görmekten Onur Duyarız.

0+
Saygın Müşteri
0
Proje Ürettik
0
Ar-Ge Tamamladık
0
Kahve İçtik