İzelmak Hakkında

Hikayemiz

1984 yılında dalgıç pompa imalatıyla faaliyetine başlayan kuruluşumuz 1998 yılında şirket statüsüne geçerek tarım ve hayvancılık sektörünün ihtiyaç duyduğu makine ve ekipman üretimini gerçekleştirmektedir.

Aydın ilimizde faaliyet göstermekte olup, uzun yıllardan beri yürütülen titiz çalışmalar sonucu konusunda entegre çözümler sunan bir kuruluştur. Özellikle hayvancılık konusunda ihtiyaç duyulan ekipmanların tamamına yakınını firmamız kendi bünyesinde üretmektedir. Ürettiği makine ve ekipmanların bir kısmını yurt dışına ihraç eden firmamız üretiminin tamamını kendi öz kaynakları ile gerçekleştirmektedir.

Misyon

Gelişen teknolojileri dahada geliştirip müşterilerimize işlerinde daha verimli olmalarında yardımcı olacak ürünler üretmek ve dünya pazarına açılmak.

Vizyon

Hayvancılık alanlarında kullanılmakta olan makinaların geleceğe dönük daha verimli ve kullanılışlı bir hale getire bilmek.

Hedef

İZELMAK, Dünya pazarına girmeyi hedef edinmiş, iş prensibini titizlikle yürüterek ve profesyonel kadrosu ile dünya pazarındaki yerini almak.

70

Proje Ürettik

2000

Saygın Müşteri

25

Ödül Aldık

3000

Kahve İçtik